ECS-160-10-30B-CKL-TR
- 型號描述:
16 MHz ±10ppm Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-160-10-30B-CKL-TR
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Type
- MHz Crystal
- Frequency
- 16 MHz
- Frequency Stability
- ±10ppm
- Frequency Tolerance
- ±10ppm
- Load Capacitance
- 10pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 50 Ohms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -10°C ~ 70°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (5x3.2)
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.033" (0.85mm)