ECS-147.4-18-5PLX-AGN-TR
- 型號描述:
14.7456 MHz ±25ppm Crystal 18pF 40 Ohms HC-49/US
- 型號:
- ECS-147.4-18-5PLX-AGN-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 6-9工作天
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- HC-49/US
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±25ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.126" (3.20mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 40 Ohms
- Frequency
- 14.7456 MHz