ECS-135.60-18-33-AGM-TR
- 型號描述:
13.56 MHz ±25ppm Crystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF SMD
- 型號:
- ECS-135.60-18-33-AGM-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±25ppm
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 100 Ohms
- Frequency
- 13.56 MHz