ECS-135.6-18-30BQ-DS
- 型號描述:
13.56 MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF SMD
- 型號:
- ECS-135.6-18-30BQ-DS
- 品牌:
- ECS Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Ratings
- AEC-Q200
- Supplier Device Package
- 4-SMD (5x3.2)
- Height - Seated (Max)
- 0.033" (0.85mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms
- Frequency
- 13.56 MHz