首頁 > ECS代理商 > ECS-135.6-18-30BQ-DS
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-135.6-18-30BQ-DS
型號描述:
液晶元件 13.560MHz 18pF 100ppm -40 to 125C
型號:
ECS-135.6-18-30BQ-DS
原廠包裝量:
1000
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Frequency Stability
±100ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Ratings
AEC-Q200
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max)
0.033" (0.85mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Frequency
13.56 MHz