ECS-135.6-18-30B-AGN-TR
- 型號描述:
13.56 MHz ±25ppm Crystal 18pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 13.560MHZ 18PF SMD
- 型號:
- ECS-135.6-18-30B-AGN-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±25ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (5x3.2)
- Height - Seated (Max)
- 0.033" (0.85mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms
- Frequency
- 13.56 MHz