首頁 > ECS代理商 > ECS-135.6-18-30B-AGN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-135.6-18-30B-AGN-TR
型號描述:
液晶元件 13.560 MHz 18 pF ECX-53B +/-25/30 ppm -40 +85C 5032 4 Pads RoHS
型號:
ECS-135.6-18-30B-AGN-TR
原廠包裝量:
1000
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±25ppm
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max)
0.033" (0.85mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Frequency
13.56 MHz