ECS-135.6-18-30-GM-TR
- 型號描述:
13.56 MHz ±30ppm Crystal 18pF 80 Ohms 2-SMD, No Lead
CRYSTAL 13.5600MHZ 18PF SMD
- 型號:
- ECS-135.6-18-30-GM-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±30ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms
- Frequency
- 13.56 MHz