首頁 > ECS代理商 > ECS-135.6-18-30-GM-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-135.6-18-30-GM-TR
型號描述:
液晶元件 13.560 MHz 18pF +/-30 ppm Tol +/-30 ppm Stability -20 - +70C ESR 80 ohm 2 pad smd
型號:
ECS-135.6-18-30-GM-TR
原廠包裝量:
1000
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Frequency
13.56 MHz