首頁 > ECS代理商 > ECS-135.6-18-23A-EN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-135.6-18-23A-EN-TR
型號描述:
液晶元件 13.56MHz 18pF 50ppm -40C +85C
型號:
ECS-135.6-18-23A-EN-TR
Package / Case
2-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Supplier Device Package
2-SMD (6x3.5)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Frequency
13.56 MHz