首頁 > ECS代理商 > ECS-135.6-12-33Q-JES-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-135.6-12-33Q-JES-TR
型號描述:
液晶元件 13.56MHz 12pF 20ppm -40C +125C AEC-Q200
型號:
ECS-135.6-12-33Q-JES-TR
原廠包裝量:
3000
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
12pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±20ppm
Ratings
AEC-Q200
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Frequency
13.56 MHz