首頁 > ECS代理商 > ECS-135.6-10-30BQZ-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-135.6-10-30BQZ-TR
型號描述:
液晶元件 13.56MHz 10pF -40C +125C
型號:
ECS-135.6-10-30BQZ-TR
品牌:
ECS
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
10pF
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±15ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
AEC-Q200
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Frequency
13.56 MHz