首頁 > ECS代理商 > ECS-120-20-33-CKM-TR3
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-120-20-33-CKM-TR3
型號描述:
12 MHz ±10ppm Crystal 20pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-120-20-33-CKM-TR3
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Load Capacitance
20pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Frequency
12 MHz