首頁 > ECS代理商 > ECS-120-20-33-AEN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-120-20-33-AEN-TR
型號描述:
12 MHz ±25ppm Crystal 20pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-120-20-33-AEN-TR
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Load Capacitance
20pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±25ppm
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.031" (0.80mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Frequency
12 MHz