首頁 > ECS代理商 > ECS-120-20-30B-AGL-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-120-20-30B-AGL-TR
型號描述:
12 MHz ±25ppm Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-120-20-30B-AGL-TR
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Frequency
12 MHz
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±25ppm
Load Capacitance
20pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (5x3.2)
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)
0.033" (0.85mm)