ECS-120-18-33-AGN-TR
- 型號描述:
12 MHz ±25ppm Crystal 18pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
- 型號:
- ECS-120-18-33-AGN-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±25ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 100 Ohms
- Frequency
- 12 MHz