ECS-120-18-30-JGN-TR
- 型號描述:
12 MHz ±20ppm Crystal 18pF 80 Ohms 2-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-120-18-30-JGN-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms
- Frequency
- 12 MHz