首頁 > ECS代理商 > ECS-120-12-36-AGN-TR3
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-120-12-36-AGN-TR3
型號描述:
12 MHz ±25ppm Crystal 12pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-120-12-36-AGN-TR3
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:37 倍增量:1
Frequency
12 MHz
Frequency Stability
±30ppm
Frequency Tolerance
±25ppm
Load Capacitance
12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
4-SMD, No Lead
Supplier Device Package
4-SMD (2.5x2)
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)