ECS-120-12-36-AGN-TR3
- 型號描述:
12 MHz ±25ppm Crystal 12pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-120-12-36-AGN-TR3
- 品牌:
- ECS INC INTERNATIONAL
- 交期:
- 7-12工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
數量:
- Type
- MHz Crystal
- Frequency
- 12 MHz
- Frequency Stability
- ±30ppm
- Frequency Tolerance
- ±25ppm
- Load Capacitance
- 12pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 150 Ohms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Supplier Device Package
- 4-SMD (2.5x2)
- Size / Dimension
- 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.024" (0.60mm)