ECS-120-12-33B2Q-JES-TR3
- 型號描述:
12 MHz ±20ppm Crystal 12pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-120-12-33B2Q-JES-TR3
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:10
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 12pF
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- AEC-Q200
- Supplier Device Package
- 4-SMD (3.2x2.5)
- Height - Seated (Max)
- 0.031" (0.80mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 100 Ohms
- Frequency
- 12 MHz