ECS-120-12-30-AEM-TR
- 型號描述:
12 MHz ±25ppm Crystal 12pF 80 Ohms 2-SMD, No Lead
- 型號:
- ECS-120-12-30-AEM-TR
- 品牌:
- ECS
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- Type
- MHz Crystal
- Frequency
- 12 MHz
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±25ppm
- Load Capacitance
- 12pF
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 80 Ohms
- Operating Mode
- Fundamental
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 2-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.043" (1.10mm)