首頁 > ECS代理商 > ECS-120-10-36Q-ES-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-120-10-36Q-ES-TR
型號描述:
12 MHz ±30ppm Crystal 10pF 150 Ohms 4-SMD, No Lead
型號:
ECS-120-10-36Q-ES-TR
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:20 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
10pF
Size / Dimension
0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
AEC-Q200
Supplier Device Package
4-SMD (2.5x2)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
150 Ohms
Frequency
12 MHz