首頁 > ECS代理商 > ECS-110.5-32-5PX-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-110.5-32-5PX-TR
型號描述:
11.0592 MHz ±30ppm Crystal 32pF 50 Ohms HC-49/US
型號:
ECS-110.5-32-5PX-TR
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:31 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
HC-49/US
Load Capacitance
32pF
Size / Dimension
0.449" L x 0.189" W (11.40mm x 4.80mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Height - Seated (Max)
0.169" (4.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Frequency
11.0592 MHz