首頁 > ECS代理商 > ECS-110.5-32-1X
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-110.5-32-1X
型號描述:
11.0592 MHz ±30ppm Crystal 32pF 30 Ohms HC-49/U
型號:
ECS-110.5-32-1X
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1000 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
HC-49/U
Load Capacitance
32pF
Size / Dimension
0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)
Mounting Type
Through Hole
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-10°C ~ 70°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Height - Seated (Max)
0.530" (13.46mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Frequency
11.0592 MHz