ECS-100AX-040
- 型號描述:
4 MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
XTAL OSC XO 4.0000MHZ TTL TH
- 型號:
- ECS-100AX-040
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tube
- Package / Case
- 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
- Size / Dimension
- 0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
- Mounting Type
- Through Hole
- Output
- TTL
- Function
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- 0°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Voltage - Supply
- 5V
- Ratings
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 15mA
- Height - Seated (Max)
- 0.200" (5.08mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 4 MHz