首頁 > ECS代理商 > ECS-100AX-018
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-100AX-018
型號描述:
1.8432 MHz XO (Standard) TTL Oscillator 5V 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
型號:
ECS-100AX-018
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:13 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can)
Size / Dimension
0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
Mounting Type
Through Hole
Output
TTL
Function
Type
XO (Standard)
Operating Temperature
0°C ~ 70°C
Frequency Stability
±100ppm
Voltage - Supply
5V
Ratings
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
15mA
Height - Seated (Max)
0.200" (5.08mm)
Absolute Pull Range (APR)
Frequency
1.8432 MHz