首頁 > ECS代理商 > ECS-100-18-4X-CKM
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-100-18-4X-CKM
型號描述:
型號:
ECS-100-18-4X-CKM
品牌:
ECS
交期:
6-9工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:26 倍增量:1
Type
MHz Crystal
Frequency
10 MHz
Frequency Stability
±10ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Load Capacitance
18pF
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Operating Mode
Fundamental
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Ratings
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
HC-49/US
Size / Dimension
0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm)
Height - Seated (Max)
0.138" (3.50mm)