ECS-060-18-20BM-JEN-TR
- 型號描述:
6 MHz ±20ppm Crystal 18pF 70 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 6.0000MHZ 18PF SMD
- 型號:
- ECS-060-18-20BM-JEN-TR
- 品牌:
- ECS Inc.
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Load Capacitance
- 18pF
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- MHz Crystal
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Frequency Tolerance
- ±20ppm
- Operating Mode
- Fundamental
- Ratings
- Supplier Device Package
- 4-SMD (7x5)
- Height - Seated (Max)
- 0.051" (1.30mm)
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- 70 Ohms
- Frequency
- 6 MHz