首頁 > ECS代理商 > ECS-060-18-20BM-JEN-TR
影像僅供參考,以產品規格為準
ECS-060-18-20BM-JEN-TR
型號描述:
液晶元件 6MHz 18pF -40C +85C
型號:
ECS-060-18-20BM-JEN-TR
品牌:
ECS
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±20ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (7x5)
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 Ohms
Frequency
6 MHz