EKM10-30-SCT
- 型號描述:
30A 1 kVDC Fuse Cartridge Bolt Mount
- 型號:
- EKM10-30-SCT
- 品牌:
- EATON BUSSMANN
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Packaging
- Box
- Features
- Package / Case
- Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
- Size / Dimension
- 0.406" Dia x 1.535" L (10.30mm x 39.00mm)
- Fuse Type
- Cartridge
- Current Rating (Amps)
- 30A
- Mounting Type
- Bolt Mount
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C