ESR10-NC2A4HB-00-D1-10A
- 型號描述:
Solid State Photo-Coupled Relay (Photorelay) SPST-NO (1 Form A) ISO Micro
- 型號:
- ESR10-NC2A4HB-00-D1-10A
- 品牌:
- E-T-A Engineering Technology
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 10
數量:
- Mounting Type
- Socketable
- Relay Type
- Photo-Coupled Relay (Photorelay)
- Circuit
- SPST-NO (1 Form A)
- Output Type
- DC
- Voltage - Input
- 12VDC
- Voltage - Load
- 6 V ~ 16 V
- Load Current
- 10 A
- Termination Style
- Plug In
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C