2-5200-H-25A
- 型號描述:
Circuit Breaker Thermal 25A 250 V AC 50 V DC Push to Reset Panel Mount
CIR BRKR THRM 25A
- 型號:
- 2-5200-H-25A
- 品牌:
- E-T-A
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Bulk
- Current Rating (Amps)
- 25A
- Mounting Type
- Panel Mount
- Illumination Voltage (Nominal)
- Illumination
- None
- Actuator Type
- Push to Reset
- Approval Agency
- CSA C22.2 No 235, IEC 60934, UL1077
- Breaker Type
- Thermal
- Voltage Rating - AC
- 250 V
- Voltage Rating - DC
- 50 V