首頁 > E-T-A代理商 > 2-5000-K10-20A
影像僅供參考,以產品規格為準
2-5000-K10-20A
型號描述:
型號:
2-5000-K10-20A
品牌:
E-T-A
原廠包裝量:
10
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bulk
Current Rating (Amps)
20A
Mounting Type
Panel Mount
Illumination Voltage (Nominal)
Illumination
None
Actuator Type
Push to Reset
Approval Agency
CSA C22.2 No 235, GB 17701, IEC 60934, UL1077
Breaker Type
Thermal
Voltage Rating - AC
250 V
Voltage Rating - DC
50 V