200UDP1T1A1M2RE
- 型號描述:
Toggle Switch DPDT Through Hole
- 型號:
- 200UDP1T1A1M2RE
- 品牌:
- E-Switch
- 交期:
- 6-9工作天
- 點擊查看即時庫存
起訂量:15
倍增量:1
價格:
數量:
- Mounting Type
- Through Hole
- Circuit
- DPDT
- Switch Function
- On-On
- Current Rating (Amps)
- 0.4VA (AC/DC)
- Voltage Rating - AC
- 20 V
- Voltage Rating - DC
- 20 V
- Actuator Type
- Standard Round
- Actuator Length
- 3.80mm
- Illumination
- Non-Illuminated
- Illumination Type, Color
- Illumination Voltage (Nominal)
- Termination Style
- PC Pin
- Panel Cutout Dimensions
- Bushing Thread
- Unthreaded
- Ingress Protection
- IP67 - Dust Tight, Waterproof
- Features
- Epoxy Sealed Terminals
- Operating Temperature
- -30°C ~ 85°C