SMF24CA-AQ
型號描述:
38.9V Clamp 5.14A Ipp Tvs Diode Surface Mount SOD-123F
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 SOD-123FL, 150C, 200W, 24V, Bidir
型號:
SMF24CA-AQ
品牌:
Diotec Semiconductor
原廠包裝量:
3000
起訂量:300000 倍增量:3000
Type
Zener
Bidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
24V
Voltage - Breakdown (Min)
26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
38.9V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
5.14A
Power - Peak Pulse
200W
Power Line Protection
No
Operating Temperature
-50°C ~ 150°C (TJ)