P6SMBJ30CA-AQ
- 型號描述:
48.4V Clamp 12.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO214AA
- 型號:
- P6SMBJ30CA-AQ
- 品牌:
- Diotec Semiconductor
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Type
- Zener
- Bidirectional Channels
- 1
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 30V
- Voltage - Breakdown (Min)
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 48.4V
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 12.4A
- Power - Peak Pulse
- 600W
- Power Line Protection
- No
- Operating Temperature
- -50°C ~ 150°C (TJ)