P6SMBJ26CA
- 型號描述:
42.1V Clamp 14.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
- 型號:
- P6SMBJ26CA
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- DO-214AA, SMB
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -50°C ~ 150°C (TJ)
- Applications
- General Purpose
- Capacitance @ Frequency
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 14.3A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 26V
- Supplier Device Package
- DO-214AA (SMB)
- Bidirectional Channels
- Voltage - Breakdown (Min)
- 28.9V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 42.1V
- Power - Peak Pulse
- 600W