P6SMBJ26CA-AQ
型號描述:
42.1V Clamp 14.3A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-214AA (SMB)
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
型號:
P6SMBJ26CA-AQ
原廠包裝量:
起訂量:750 倍增量:1
Packaging
Bulk
Package / Case
DO-214AA, SMB
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-50°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
14.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
26V
Supplier Device Package
DO-214AA (SMB)
Bidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
42.1V
Power - Peak Pulse
600W