SQPCIE100
- 型號描述:
100 MHz XO (Standard) HCSL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCSL SMD
- 型號:
- SQPCIE100
- 品牌:
- Diodes Incorporated
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
數量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- XO (Standard)
- Frequency
- 100 MHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- HCSL
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Current - Supply (Max)
- 40mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 6-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.053" (1.35mm)