SMF4L60A-7
型號描述:
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 Transient Voltage Suppressor PP DO-219AA T&R 3K
型號:
SMF4L60A-7
品牌:
Diodes Incorporated
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Package / Case
DO-219AA
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
4.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
60V
Supplier Device Package
DO-219AA
Voltage - Breakdown (Min)
66.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
96.8V
Power - Peak Pulse
400W