SMF4L26AQ-7
型號描述:
42.1V Clamp 9.5A Ipp Tvs Diode Surface Mount DO-219AA
ESD 保護二極體 / TVS 二極體 Transient Voltage Suppressor PP DO-219AA T&R 3K
型號:
SMF4L26AQ-7
品牌:
Diodes Incorporated
原廠包裝量:
3000
起訂量:1 倍增量:1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
26V
Voltage - Breakdown (Min)
28.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
42.1V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
9.5A
Power - Peak Pulse
400W
Power Line Protection
No
Operating Temperature
-55°C ~ 175°C (TJ)