SMBJ350A-13-F
型號描述:
567V Clamp 1.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
TVS DIODE 350VWM 567VC SMB
型號:
SMBJ350A-13-F
品牌:
Diodes Incorporated
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
1.1A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
350V
Supplier Device Package
SMB
Unidirectional Channels
1
Voltage - Breakdown (Min)
391V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
567V
Power - Peak Pulse
600W