SMBJ30AQ-13-F
- 型號描述:
48.4V Clamp 12.4A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMB
- 型號:
- SMBJ30AQ-13-F
- 品牌:
- Diodes Incorporated
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 12.4A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 30V
- Supplier Device Package
- SMB
- Unidirectional Channels
- 1
- Voltage - Breakdown (Min)
- 33.3V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 48.4V
- Power - Peak Pulse
- 600W