SMBJ200AQ-13-F
型號描述:
324V Clamp 1.9A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
TVS DIODE 200VWM 324VC SMB
型號:
SMBJ200AQ-13-F
品牌:
Diodes Incorporated
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Type
Zener
Unidirectional Channels
1
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
200V
Voltage - Breakdown (Min)
224V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
324V
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
1.9A
Power - Peak Pulse
600W
Power Line Protection
No
Applications
Capacitance @ Frequency
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)