SMBJ16A-13
- 型號描述:
26V Clamp 23.1A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
TVS DIODE 16VWM 26VC SMB
- 型號:
- SMBJ16A-13
- 品牌:
- Diodes Incorporated
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 23.1A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 16V
- Supplier Device Package
- SMB
- Voltage - Breakdown (Min)
- 17.8V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 26V
- Power - Peak Pulse
- 600W