SMBJ15AQ-13-F
- 型號描述:
24.4V Clamp 24A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMB
- 型號:
- SMBJ15AQ-13-F
- 品牌:
- Diodes Incorporated
- Operating Temperature
- -55°C ~ 150°C (TJ)
- Current - Peak Pulse (10/1000µs)
- 24A
- Voltage - Reverse Standoff (Typ)
- 15V
- Supplier Device Package
- SMB
- Voltage - Breakdown (Min)
- 16.7V
- Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
- 24.4V
- Power - Peak Pulse
- 600W