SMBJ15A-13-F
型號描述:
24.4V Clamp 24A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
TVS DIODE 15VWM 24.4VC SMB
型號:
SMBJ15A-13-F
品牌:
Diodes Incorporated
原廠包裝量:
3000
起訂量:3000 倍增量:1
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
24A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
15V
Supplier Device Package
SMB
Voltage - Breakdown (Min)
16.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
24.4V
Power - Peak Pulse
600W