SMBJ12A-13-F
型號描述:
19.9V Clamp 30.2A Ipp Tvs Diode Surface Mount SMB
TVS DIODE 12VWM 19.9VC SMB
型號:
SMBJ12A-13-F
品牌:
Diodes Incorporated
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
DO-214AA, SMB
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs)
30.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ)
12V
Supplier Device Package
SMB
Voltage - Breakdown (Min)
13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp
19.9V
Power - Peak Pulse
600W