SDT20B45VCT
型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 45 V 10A Through Hole TO-220-3
DIODE ARR SCHOTT 45V 10A TO2203
型號:
SDT20B45VCT
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Package / Case
TO-220-3
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
10A
Supplier Device Package
TO-220-3
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
45 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
540 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr
300 µA @ 45 V