SDT20B100CTFP
型號描述:
Diode Array 1 Pair Common Cathode 100 V 10A Through Hole TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
DIODE ARR SCHOTTKY 100V ITO220AB
型號:
SDT20B100CTFP
原廠包裝量:
起訂量:50 倍增量:1
Package / Case
TO-220-3 Full Pack, Isolated Tab
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
10A
Supplier Device Package
ITO-220AB
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
800 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr
100 µA @ 100 V